מאסטר טאפינג

מה זה מאסטר טאפינג?

כל בעיה שאנו מתמודדים איתה היא סימפטום למשהו עמוק יותר שנחקק בתת המודע. תת המודע שכולל 95% מהמידע (כן!) במוח, זוכר את הכל. אנחנו לא זוכרים את כל המידע שקיים במוח, אבל המוח לא שוכח כלום. הוא שולח פקודות הפעלה לגוף ולמוח וקובע את דפוסי החשיבה שלנו, דפוסי ההתנהגות וההרגלים שפיתחנו. בכל מקרה של בעיה, החל מצינון פשוט, דרך הרטבות, קשיי הרדמות, גמגוםצרידות, ועוד ועוד… אם נשחרר את הקונפליקטים הלא מודעים מתת המודע, המוח יתחיל לשגר לגוף פקודות חדשות וכך ירפא את עצמו.

שיטת מאסטר טאפינג נוצרה בשנת 2014 ע"י איריס בת שלמה, בהשראת שיטות EFT, ריקול הילינג, הרפואה החדשה וקינזיולוגיה. לשיטה פרוטוקול מובנה המאפשר גישה לתת המודע על מנת לסייע בריפוי מהיר ויעיל. מאסטר טאפינג יעילה מאד לריפוי מחלות, חרדות, טראומות, אלרגיות, קשב וריכוז, דימוי עצמי, מערכות יחסים, התמכרויות והרגלים מזיקים, מגרנות, הפרעות אכילה ועוד.                    

במאסטר טאפינג אנחנו משתמשים בביוטנסור. הביוטנסור הוא מכשיר רגיש ביותר שמקבל את התנועות העדינות של שרירי היד ומגביר אותן. כמו בבדיקות מטוטלת ושרירים, אנו משתמשים בביו טנסור על-ידי שאילת שאלות של כן או לא כדי לאתר את האיבר הספציפי ואת התדר, המחשבה או הרגש הצרובים בו.

שלבי התהליך

ניתן לטפל באדם באמצעות אדם אחר. למשל אפשר לטפל בילד דרך האמא, מבלי שהילד נמצא.

למידע נוסף וצפיה בסרטוני הדגמה של התהליך הטיפולי, מומלץ להיכנס לאתר הבית של מאסטר טאפינג http://www.mastertapping.co.il

לשיטה הסכמות רבנים.

ממליצים עלי

שנדבר?

בכיף!